TBR na luty

21:53

Witam! :)
Dawno mnie tu nie było. Nieobecność ta jest spowodowana sesją. Tyle nauki na egzaminy, że nie miałam na nic czasu. Ale teraz wolne do końca miesiąca to będę nadrabiać straty.
Dzisiaj będzie krótko o styczniowym Wrap Up i trochę o TBR na luty. Zapraszam do czytania! :)

***

Jeśli chodzi o książki przeczytane w styczniu to nie ma się czym chwalić bo była to tylko jedna książka. Plus niecałe pół następnej. Jak już wspomniałam było to spowodowane nawałem nauki: zaliczenia, kolokwia, egzaminy, bieganie po wpisy i co tylko.

Przeczytana książka to "Klinika śmierci" Harlana Cobena. 


Uwielbiam książki tego autora. Dobrze zaplanowana intryga, ślepe poszlaki, dobrze zbudowane napięcie i zaskakujący koniec za każdym razem - a to lubię najbardziej. Jednak tutaj to już mistrzostwo! W życiu nie spodziewałabym się takiego końca. Podejrzewałam już wszystko i wszystkich, ale nigdy nie wpadłabym na takie zakończenie. Harlan Coben ponownie udowodnił, że jest mistrzem pióra w swoim gatunku. Już nie mogę się doczekać "Nieznajomego", który już niedługo trafi w moje ręce! :)

***

Książka, którą zaczęłam w styczniu, a skończyłam w lutym to "Najdłuższa podróż" Nicholasa Sparksa.


Świetna książka. Chociaż czasami trochę mi się ciągnęła to nie żałuję, że po nią sięgnęłam. Zakończenie piękne, nie obyło się bez urojenia łezki. ;) Ale przy powieściach tego autora zazwyczaj tak u mnie jest, więc to żadna nowość. Losy bohaterów były dość przewidywalne, mimo to nie miałam ochoty odkładać książki. Niedługo mam zamiar obejrzeć film, oby był równie wspaniały.

***

Skoro wspominam już o książkach przeczytanych to wczoraj przeczytałam "Czarną loterię" Tess Gerritsen.


Spotkanie z tymi bohaterami było bardzo pozytywne! Po "Prawie krwi", którego do tej pory nie skończyłam, w końcu trafiłam na dobrze mi znane pióro Tess. Co prawda wątek miłosny był bardzo przewidywalny, co do tej tematyki autorka ma chyba już stały schemat, spotyka się dwoje ludzi, którzy nie powinni się w sobie zakochać a jednak tak się dzieje. Trochę to już nudzi, ale pomijając ten fakt, główny wątek jak zwykle poprowadzony genialnie. Nie chcę się rozpisywać zbytnio na temat tej książki bo planuje w najbliższym czasie napisanie jej recenzji. Więc możecie się jej spodziewać w przeciągu kilku najbliższych dni.

***

Teraz czas na TBR na następne dni lutego.
Pierwszą książką, którą w zasadzie zaczęłam już czytać jest "Człowiek nietoperz" Jo Nesbo.


W końcu zakupiłam pierwszą część serii z Harrym Hole i oczywiście musiałam zacząć czytać! Bo jak to ja mam zawsze w zwyczaju, przeczytałam 5 część i ostatnią, a później dowiedziałam się, że to jest seria - brawo ja! :)
A że Harrego uwielbiam, to musiałam zacząć przygodę z nim od początku. Mam nadzieję, że przeczytanie późniejszych części nie zepsuje mi czytania tych wcześniejszych. 

***

Następną książką, którą chcę przeczytać są "Papierowe miasta" Johna Greena. Miałam ją przeczytać w styczniu, ale że wyszło jak wyszło to przeszła na kolejny miesiąc.


Mam nadzieję, że czytanie pójdzie sprawnie i że wciągnę się w opisywaną historię. Książka ta ma wiele pozytywnych opinii, więc nie ukrywam, że moje oczekiwania są spore. Obym się nie zawiodła.

***

To wszystko jak na razie. Zapewne jeśli przeczytam te książki, to sięgnę po następne. Trzeba korzystać póki jest czas na czytanie! :) 

Mam jeszcze pytanie do was: POLECACIE JAKĄŚ KSIĘGARNIE INTERNETOWĄ, W KTÓREJ PRZESYŁKA NIE JEST BARDZO DROGA? I z której będę zadowolona? Będę wdzięczna za każdą pomoc! :)

Tymczasem na dzisiaj to już wszystko. Dobranoc!
Pozdrawiam, Dominika M. :)

You Might Also Like

0 komentarze

Popularne Posty