O mnie

Witam!
Mam na imię Dominika. Jestem technikiem hotelarzem oraz studentką 1 roku studiów magisterskich na kierunku resocjalizacja z prewencją kryminalną.

Kocham czytać książki, ale posiadam również inne zainteresowania, takie jak koszykówka i fotografia. Na tym blogu zajmę się jednak jedną z tych miłości, czyli książkami.

Czytam w zasadzie od zawsze. Tak naprawdę nie pamiętam od kiedy zaczęła się moja miłość do książek, jak i samego czytania. Jednak kiedyś nie czytałam tyle co teraz, ale książki zawsze stanowiły część mojego życia. Raz czytałam więcej, raz mniej. Teraz pochłaniam je dziesiątkami! A zaczęło się to jakoś w 2014 roku.

Moja ulubiona seria książek to seria z Myronem Bolitarem autorstwa Harlana Cobena oraz seria z Robertem Hunterem od Chrisa Cartera. Z powieści jednotomowych moje ulubione to: "Zanim się pojawiłeś", "Hopeless", "W głębi lasu", "Zachowaj spokój", "Ogród kości", "Dom na plaży" i "Bezpieczna przystań".

Dlaczego założyłam bloga? Głownie dlatego, że wśród moich znajomych nie mam z kim porozmawiać o książkach. Stąd pomysł na założenie bloga, żeby móc dzielić się swoimi przemyśleniami na temat danych książek i poznawać ludzi, którzy również kochają czytać.

Mam nadzieję, że jeśli już tu wpadłeś, drogi czytelniku, to zagościsz na dłużej. :)

Popularne Posty