Współpraca/Kontakt

Jestem otwarta na wszelkie propozycje współpracy z wydawnictwami, stronami oraz autorami. Rozważam każdą propozycję i odpisuję na wszystkie wiadomości. Jeśli więc chciałbyś, abym przeczytała Twoją książkę, a jej recenzję umieściła na swoim blogu, napisz do mnie na adres mailowy:

dominika.m1394@wp.pl


Zasady współpracy:
  1. Na przeczytanie i zrecenzowanie jednej książki zastrzegam sobie maksymalnie 2 tygodnie. Jeśli z przyczyn losowych, niezależnych ode mnie, publikacja znacząco przesunęłaby się w czasie, poinformuję Cię o tym fakcie drogą mailową.
  2. Recenzje, które publikuję, są moimi własnymi, szczerymi opiniami. Jeśli książka mi się spodoba, zauroczy mnie, to napiszę o tym, a jeśli mi się nie spodoba to również o tym wspomnę. Piszę je szczerze i fakt czy daną powieść dostałam od wydawnictwa czy też nie, nie zmieni mojej opinii. Jednak zawsze staram się znaleźć choćby małe plusy w czytanej przeze mnie książce.
  3. Książki, które czytam najchętniej to kryminały, thrillery oraz książki grozy. Natomiast nie czytam książek o tematyce religijnej, sportowej, biografii, autobiografii oraz poradników.
  4. Swoje recenzje, poza blogiem, umieszczam również na portalu:

                                                                                                                                                                   

W swoich recenzjach posługuję się skalą ocen. Jest ona taka sama jak ta znajdująca się na portalu lubimyczytac.pl:

1 - beznadziejna
2 - bardzo słaba
3 - słaba
4 - może być
5 - przeciętna
6 - dobra
7 - bardzo dobra
8 - rewelacyjna
9 - wybitna
10 - arcydzieło

Popularne Posty